> O školi  > Dokumenti
Dokumenti

Pravilnik o provedbi postupka jednostavne nabave u školi Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 17. 2. 2017. 15:03

Završno izvješće 2016. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 6. 2. 2017. 13:01

Godišnje izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2016. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 18. 1. 2017. 12:36

Godišnji plan i program rada škole za školsku godinu 2016./2017. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 29. 9. 2016. 09:51

Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi godišnji plan i program rada škole donosi se na osnovi Nastavnog plana i programa i školskog kurikuluma, a donosi ga školski odbor do 30. rujna tekuće školske godine. Godišnji plan i program sadrži podatke o uvjetima rada, djelatnicima, godišnji kalendar rada, podatke o organizaciji rada, tjedni i godišnji broj sati po razredima, planove rada ravnatelja, učitelja, stručnih suradnika, školskog odbora i stručnih tijela, plan stručnog osposobljavanja i podatke o svim ostalim aktivnostima u školi.

Godišnji plan i program naše škole dostupan je u priloženom dokumentu.

Završno izvješće 2015. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 5. 2. 2016. 12:12

STATUT ŠKOLE

Autor: Marina Rubić, 20. 5. 2015. 13:55

U priloženom dokumentu nalazi se Statut Osnovne škole "Dr. fra Karlo Balić".

Zahtjev za izdavanje duplikata svjedodžbe Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 31. 3. 2015. 13:37

U prilogu se nalazi obrazac za izdavanje duplikata svjedodžbe.

Završno izvješće 2014. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 6. 2. 2015. 12:01

Školski kurikulum 2016./2017. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marina Rubić, 29. 9. 2016. 09:48

Svaka škola radi na temelju svog školskog kurikuluma i godišnjeg plana i programa rada. Školski kurikulum predstavlja dugoročni i kratkoročni plan i program škole s izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima, a donesen je na temelju Nacionalnog okvirnog kurikuluma i Nastavnog plana i programa rada za osnovnu školu. U našem školskom kurikulumu prikazane su sve posebnosti naše škole vezane uz izborne predmete, dopunsku, dodatnu i izvanučioničku nastavu. Predstavljeni su i planovi i programi izvannastavnih aktivnosti, kao i školski projekti, razredni projekti i ostale odgojno-obrazovne aktivnosti koje će se ove školske godine provoditi u našoj školi.

Školski kurikulum za školsku godinu 2016./2017. može se pregledati u priloženom dokumentu.