> O školi  > Dokumenti

Školski kurikulum 2017./2018.

Autor: Marina Rubić, 2. 10. 2017.

Svaka škola radi na temelju svog školskog kurikuluma i godišnjeg plana i programa rada. Školski kurikulum predstavlja dugoročni i kratkoročni plan i program škole s izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima, a donesen je na temelju Nacionalnog okvirnog kurikuluma i Nastavnog plana i programa rada za osnovnu školu. U našem školskom kurikulumu prikazane su sve posebnosti naše škole vezane uz izborne predmete, dopunsku, dodatnu i izvanučioničku nastavu. Predstavljeni su i planovi i programi izvannastavnih aktivnosti, kao i školski projekti, razredni projekti i ostale odgojno-obrazovne aktivnosti koje će se ove školske godine provoditi u našoj školi.

Školski kurikulum za školsku godinu 2017./2018. može se pregledati u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
OS_Dr._fra_Karlo_Balic_-_KURIKULUM.docx (583.22 KB)