> O školi  > Dokumenti

Godišnji plan i program rada škole za školsku godinu 2017./2018.

Autor: Marina Rubić, 2. 10. 2017.

Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi godišnji plan i program rada škole donosi se na osnovi Nastavnog plana i programa i školskog kurikuluma, a donosi ga školski odbor do 30. rujna tekuće školske godine. Godišnji plan i program sadrži podatke o uvjetima rada, djelatnicima, godišnji kalendar rada, podatke o organizaciji rada, tjedni i godišnji broj sati po razredima, planove rada ravnatelja, učitelja, stručnih suradnika, školskog odbora i stručnih tijela, plan stručnog osposobljavanja i podatke o svim ostalim aktivnostima u školi.

Godišnji plan i program naše škole dostupan je u priloženom dokumentu.

Priloženi dokumenti:
17._OS_Dr._fra_Karlo_Balic_-__GPP_(1).docx (968.84 KB)