Poštovani roditelji i učenici,

Uskoro je pred Vama važna odluka o odabiru srednje škole. U traženju odgovora na Vaše pitanje Kamo poslije osnovne škole kontinuirano ćemo objavljivati najnovije vijesti na web stranicama naše škole vezane za upis u 1. razred srednje škole u školskoj godini 2022./2023., redoslijedom kojim ih i sami budemo dobivali.

Kako bi lakše donijeli odluku o nastavku školovanja ili se već sada opredijelili za buduće zanimanje, na stranici Škole objavljivat ćemo i materijale koji bi Vam u tome mogli pomoći.

Korištenje Portala e-Usmjeravanje i ispunjavanje upitnika trebalo bi svakom učeniku olakšati povezivanje osobnih interesa i kompetencija s budućim zanimanjem, te Vam predlažemo da posjetite predložene stranice i popunite upitnike.

Nadamo se da će učenicima za odabir srednjoškolskog programa biti od koristi radionički rad u školi sa stručnom služnom kao i online dostupne informacije.

Hrvatski zavod za zapošljavanje provodi istraživanje o profesionalnim namjerama učenika osnovnih i srednjih škola, u digitalnom obliku.

U nastavku je objavljena anketa.

Sudjelovanje učenika u anketiranju je potpuno dobrovoljno i anonimno. Nakon ispunjenja ankete, svaki učenik (ako to želi) svoje rezultate može pohraniti na svom računalu i po potrebi ih koristiti u nastavku profesionalnog odlučivanja o izboru zanimanja.

Anketu možete otvoriti skeniranjem QR koda ili otvaranjem poveznice do 30. travnja 2022.

Za pomoć i dodatna  pitanja javite se stručnoj službi škole ili razrednici putem WhatsApp grupe roditelja (ili mailom na e-adresu: pedagog@os-sestanovac.hr).

« Prosinac 2022 »