Prošlog petka, na Valentinovo, u našoj se školi održao pub kviz za učenike od petog do osmog razreda. Ova aktivnost pobudila je veliki interes učenika te su dva školska sata, dok se odvijao kviz, svi zaista uživali. Pobjednici su nagrađeni pizzama, a nagrađene su i grupe za drugo i treće mjesto, kao i predzadnji “lucky looseri”.
Ukorak s darovitošću: još jedna godina uspješnog programa
I ove se školske godine u našoj školi, drugu godinu zaredom, provodio Projekt Moj Kutak - program rada s darovitim učenicima, financiran sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i mladih. Program je osmišljen s ciljem prepoznavanja, poticanja i razvoja...



