BioMOZAIK Krš i more

Ljetna škola u Sinju

Autor: Marina Rubić, 12. 9. 2023.

Objavljujemo nekoliko informacija, fotografija i zahvala vezanih za ljetnu školu iz područja STEM-a i P&AG (poduzetništvo i aktivno građanstvo) koja se održala od 29. do 31. kolovoza u predivnom Sinju u sklopu projekta BioMOZAIK Krš i more.

Na ljetnoj školi sudjelovali su učiteljima iz partnerskih škola (Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Cista VelikaOsnovna škola Milana BegovićaOsnovna škola KamešnicaOsnovna škola Trilj, Oš Josip Vergilij Perić, Osnovna škola RunovićOsnovna škola dr. fra Karlo BalićOsnovna škola Ivana Mažuranića Obrovac SinjskiOŠ "Tin Ujević" Krivodol i Osnovna škola Gradac) koji su učili i razmjenjivali iskustva i znanja.
Organizacije Eureka Split, Ivje Stone, UniCompoST i Manifesta Croatia te partnerske organizacije CEDRA Split prenijele su neprocjenjiva znanja i iskustva svim sudionicima ljetne škole.
Kroz raznolike radionice, predavanja i interaktivne sesije, naučili smo mnogo o STEM-u, poduzetništvu i aktivnom građanstvu. Osim toga, izgradili smo nova prijateljstva i mrežu suradnje koja će nas pratiti u budućem radu kroz naš Projekt BioMOZAIK Krš i more.
Ova ljetna škola bila je prilika za istraživanje novih ideja, razmjenu perspektiva i stvaranje inovativnih rješenja za izazove s kojima se suočavamo u našim zajednicama. I savršen početak nove školske godine.

« Svibanj 2024 »