BioMOZAIK Krš i more

Dan za snimanje

Autor: Marina Rubić, 29. 11. 2023.

Danas su naši učenici, u sklopu projekta Projekt BioMOZAIK Krš i more snimali pitch za crowdfunding kampanju koja uskoro kreće! Osim naših glavnih glumaca, priključili su nam se i naši dragi gosti, naš načelnik Martin Merčep policajac Jure Merčep, vatrogasac Neno Bajić, doktorica Sanda Bućan Rubić, odgojiteljica iz našeg vrtića Filipa Rubić, poduzetnik Dragan Družić. Još jednom im zahvaljujemo na sudjelovanju i podržavanju naše kampanje! Prenosimo vam djelić atmosfere u kojoj smijeha i zabave nije nedostajalo!

P.S. Ništa ne bi bilo moguće bez pomoći Michaela Freera i Nicka.

Cilj kampanje je prikupiti novčana sredstva kako bismo nabavili nove drvene sjedalice, napravili stube i obnovili zid na tribinama. Naše dvorište središte je društvenih zbivanja tijekom cijele godine. Tu se održavaju školske priredbe, nastava, razna druženja preko odmora, a tijekom ljeta brojne kulturne manifestacije Šestanovačkoga ljeta.

Pomozite nam u ostvarivanju naših zamisli/želja i kreirajmo ugodno i sigurno mjesto za nas male, ali i vas velike!

S prikupljanjem sredstava počinjemo uskoro i nadamo se kako ćete nas podržati: DONIRAJ, DIJELI OBJAVU I INFORMIRAJ SVE O KAMPANJI!

Promotivni video i više informacija stižu uskoro!

« Svibanj 2024 »